KONST / Litografier / Färglitografi 13051497
nr 1305 1497
Kerstin Rääf
(f. 1914), Sverige
Färglitografi, Signerad, Stockholm, bro och segelbåtar. Motivet: 27x35cm
Kerstin Rääf, svensk målare och grafiker född 1914.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:57:53
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr